Hakkımda

Merhaba ben Bekir. Ege Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Meraklı, dolayısıyla öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi seven biriyim. Bilgisayar ve teknoloji ile alakalı her şeyi sever, yakından takip etmeye çalışırım. Yardımlaşmayı ve paylaşmayı severim, bilginin paylaştıkça büyüdüğüne inanırım.


Projelerim

AzLyrics+

AzLyrics.com için geliştirdiğim bir kullanıcı betiği. Sitenin temasını özelleştirilebilir hale getirip otomatik kaydırma gibi birkaç ek özellik ekliyor.

Proje Sayfası

Trivia Crack Bot

Trivia Crack oyunu otomatik oynayan, sınırsız can hilesi bulunan bir kullanıcı betiği. Botu aktifleştirmeden tüm soruların cevaplarını gösterme özelliğide bulunuyor.

Ege EBYS+

Ege Üniversitesi Öğrenci Giriş sisteminin arayüzünü değiştiren ve istediğiniz arkaplan resmini kullanmanıza olanak sağlayan kullanıcı betiği.

Proje Sayfası

Employment Platform

C# ile yazdığım iş bulma (sözde) platformu.

Proje Sayfası

BigAdd Interpreter

C ile yazdığımız basit bir dil yorumlayıcısı (interpreter). Dilin basit olması sebebiyle parse tree kullanmadık.

Proje Sayfası

Academic Information System

C# ile yazdığımız akademisyen bilgi sistemi.

Proje Sayfası

Otoin

Otomatik indirme zamanlayıcısı. Belirlediğiniz programları belirlediğiniz saatde açar/kapatır. Gece sınırsız internetten faydalanmak için geliştirdim.

Proje Sayfası

Chatbot

Online satış senaryosu için sözde chatbot (if-else). Bu projede tasarım desenleri ve diğer OOP yöntemleri çalışılmıştır.

Proje Sayfası

Gfycat Album

Gfycat videolarını organize etmek (paylaşmak) için PHP (basit bir MVC yaklaşımı) ile yazılmış mobil uyumlu bir proje.

Proje Sayfası